KRAJINA

REGIÓN

GOLFOVÁ OBLASŤ

GOLFOVÉ IHRISKO

VYHĽADAŤ GOLFOVÉ IHRISKO Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & green fee
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny blízko pri golfových ihriskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Česko > Liberecký > Česká Lípa > CZ-Hotel-5

Obec »Heřmanice v Podjěstedi
Typ »Hotel * * *
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N50.801921 E14.714985
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Konferenčná sála; Parkovisko; Reštaurácia; Vináreň;
VYBAVENIE IZIEB
Minibar; TV; WIFI;
OKOLIE
Bowling; Golf; Tenis;
SLUŽBY
Zvieratá;
GOLFOVÉ IHRISKÁ
POPIS

POLOHA: Hotel nachádzajúci sa v priestoroch jedného z českých golfových ihrísk poskytuje priestory nielen na strávenie príjemných chvíľ s rodinou alebo priateľmi, ale aj priestor na rokovania a pracovné stretnutia. Aby hotel vyhovel všetkým typom zákazníkov je rozdelený na hlavnú budovu, príjemné zruby a penzióny.

POPIS: Každá z budov hotela má svoje čaro, tak ako aj reštaurácia, ktorá ponúka unikátny jedálny lístok a ak máte chuť na pizzu, hneď vedľa nájdete pizzeriu a ďalšiu reštauráciu zariadenú v africkom štýle. V lete je možné posedieť si na terase a vychutnať si pohľad na ihrisko.

V kuchynke hotela, je možné niečo si uvariť, či zohriať a v prípade, ak ste prišli do hotela kvôli práci, kuchynka Vám môže poslúžiť ako zasadacia miestnosť. K dispozícii sú tiež konferenčné priestory, najväčší o kapacite 140 miest.

UBYTOVANIE HOTEL: Každá hotelová izba je vybavená vlastnou toaletou a kúpeľňou. Ak radi využívate služby internetu, budete sa môcť bezplatne pripojiť cez Wi-Fi či už z dvojlôžkovej izby alebo apartmánu. Dvojlôžkové izby : Trinásť dvojlôžkových izieb poskytuje výhľad na golfové ihrisko a sú vybavené televízorom, Hi-Fi prehrávačom  a dvomi oddelenými lôžkami, alebo manželskou posteľou. Do izby budete môcť priviesť svojho domáceho miláčika.Môžte taktiež požiadať o prístelku. Apartmány:  V hoteli sú 2 apartmány, vhodné najmä pre rodiny s deťmi. V spálni je manželská posteľ a v obývacej časti rozkladacia pohovka.

UBYTOVANIE ZRUBY: Novovybudované zruby sú vybudované v kľudnej časti nad rybníkom pri jamke č.8. V každom 4-lôžkovom zrube je plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a toaleta, 2 spálňe, TV, Hi-fi, obývacia izba, terasa, krbová pec. K dispozícii sú aj menšie zruby pre 2-3 osoby.

UBYTOVANIE PENZIÓNY: 2 penzióny nachádyajúce sa cca 500m od ihriska ponúkajú ubytovanie pre 46 osôb v 7 dvojlôžkových izbách a 8 apartmánoch. 

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best4 Golf All rights reserved
Best9 je členom