KRAJINA

REGIÓN

GOLFOVÁ OBLASŤ

GOLFOVÉ IHRISKO

VYHĽADAŤ GOLFOVÉ IHRISKO Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & green fee
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny blízko pri golfových ihriskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Španielsko > Kanárske ostrovy > Gran Canaria > ESP-Vila-44

Obec »Maspalomas
Typ »Vila
Kapacita » 6
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N27.782290 E-15.646276
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Vyhrievaný vonkajší bazén;
VYBAVENIE IZIEB
Sušič na vlasy; TV;
OKOLIE
Golf;
GOLFOVÉ IHRISKÁ
POPIS

POLOHA: Vila je charakteristická svojou polohou v príjemnom prostredí, dobrou atmosférou a pokojom. Jedinečná architektúra dáva možnosť tejto vile komunikovať s otvoreným priestorom.
Táto vila je určite miesto, kde si ustrážite svoje súkromie. Je len päť minút jazdy od Maspalomas. Toto stredisko je plné atrakcií, obchodov, moderných nákupných centier, barov a nočných klubov, dobrých reštaurácie.  

POPIS: Kuchyňa spája terasu a obývaciu miestnosť. Úžasne zariadený interiér bude robiť váš pobyt plný nezabudnuteľných okamihov.
Táto vila ponúka veľkú terasu (60m2), ktorá je centrom vily. V záhrade s krásnymi rastlinami nájdete súkromný bazén (12 m2), v zime vyhrievaný (za extra poplatok).

UBYTOVANIE: Objekt má rozlohu 150 m2 a skladá sa z 2 podlaží. Na prvom poschodí sú 3 spálne, jedna s vlastnou kúpeľňou a panoramatickou stenou. Druhá spálňa s 2 samostatnými lôžkami a terasou, kde môžete relaxovať, čítať knihy, alebo si len užívať teplé kanárske slnečné lúče.

Na prízemí nájdete kuchyňu v americkom štýle, vedľa zastrešenú terasu, obývaciu izbu a WC.


PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best4 Golf All rights reserved
Best9 je členom