KRAJINA

REGIÓN

GOLFOVÁ OBLASŤ

GOLFOVÉ IHRISKO

VYHĽADAŤ GOLFOVÉ IHRISKO Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & green fee
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny blízko pri golfových ihriskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Turecko > Belek > Antalya > TR-Hotel-6

Obec »Ileribasi
Typ »Hotel * * * * *
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N36.846968 E31.065495
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Jacuzzi; Posilňovňa; Reštaurácia; Sauna;
VYBAVENIE IZIEB
Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV; Župan;
OKOLIE
Bowling; Aquapark; Golf;
SLUŽBY
Masáž;
GOLFOVÉ IHRISKÁ
GOLFOVÉ IHRISKÁ OBLASTI
POPIS
POPIS: Tento hotel predstavuje skutočný vodný raj s bazénmi na ploche 2750 m2  a veľkolepou plážou. Rezort má rozlohu v 65.000 m2 a delí sa na hlavnú budovu s 5 poschodiami a súkromné ​​vily. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 30 minút od letoviska autom.Všetky golfové ihriská v areáli sú vo vzdialenosti 15 km od hotela.

UBYTOVANIE:
Celkový počet izieb je 381, zahŕňajú 230 štandardných izieb (35-40 m2), 13 rodinných izieb (55 m 2), 8 de luxe izieb s vírivou vaňou, 2 veľké apartmány de luxe s vírivou vaňou, 80 apartmánových víl (50 m2) s jacuzzi a 48 štandardných izieb Villa (35-40 m2). K dispozícii sú nefajčiarske izby.
Väčšina   izieb ponúka výhľad na more. Vybavenie izieb obsahuje  trezor, sušič na vlasy, župan, papuče a vaňu. Všetky podlahy v izbách sú zakryté kobercom a k dispozícii je klimatizácia. Ak si vyberiete  jeden z apartmánov, bude Vás tam čakať vlastná terasa a jacuzzi. Jacuzzi sa nachádzajú aj na súkromných záhradách víl, tie štandardné obsahujú balkón.

Štandarné izby s rozlohou od 35 do 40m2, ponúkajú priestor pre 2 až tri osoby. Okrem toho je v spálni  umiestnený televízor a trezor. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom a zároveň sušičom na vlasy.
Rodinné izby s rozlohou 55m2, skladajú sa z 2 izieb a ponúkajú priestor pre 4 osoby.  Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu, televízor a telefón. 
Lake houses, s rozlohou 50m2, poskytujú priestor dvom až trom osobám. Domy majú priamy prístup k bazénu. Obývacia časť je spojená so spálňou, a okrem televízie sa tu nachádza telefón a minibar.
Gran de luxe Suite s rozlohou 120m2, poskytuje priestor pre 4 až 7 osôb. Hostia sa môžu vybaliť vo veľkej spálni. V obývacej časti je možné vychutnať si oddych pred televízorom. Tento apartmán je vybavený kúpeľňou a súkromnými jacuzzami, odkiaľ je nádherný výhľad na more.

STRAVOVANIE: Strava je poskytovaná 24 hodín denne v 4 hotelových reštauráciach. Stravovanie prebieha formou  "A´la Carte" a hostia si môžu vybrať z jedál typických pre taliansku, mediteránsku, či tureckú kuchyňu.

EXTRA: Hudobné predstavenia so živou hudbou sú každodennou súčasťou hotela. Gala večere, pre ktoré sú vyhradené dva dni v týždni, alebo záhradné oslavy sa postarajú o to, aby ste si odtiaľto odniesli nezabudnuteľný zážitok 
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best4 Golf All rights reserved
Best9 je členom