KRAJINA

REGIÓN

GOLFOVÁ OBLASŤ

GOLFOVÉ IHRISKO

VYHĽADAŤ GOLFOVÉ IHRISKO Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & green fee
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny blízko pri golfových ihriskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Turecko > Belek > Antalya > TR-Hotel-7

Obec »Iskele
Typ »Hotel * * * * *
Kapacita » 571
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N36.850162 E31.064186
VYBAVENIE
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Telefón; Trezor; TV; Župan;
OKOLIE
Golf; Tenis;
GOLFOVÉ IHRISKÁ
GOLFOVÉ IHRISKÁ OBLASTI
POPIS
POPIS: Tento rezort je špeciálny a zvláštny tým, že sa zameriava na  ochranu  prírody a životného prostredia. Základnou myšlienkou služieb je poskytovať služby v rovnakej štandardnej kvalite, takže  hlavným cieľom je splniť potreby a očakávania  hostí bez rozdielu. Hotel zamestnáva mladých, svižných a ochotných ľudí, ktorí sa budú snažiť splniť všetky Vaše požiadavky.

UBYTOVANIE: Hotel poskytuje rôzne typy ubytovanie od štandardných izieb, cez apartmány až po vily. Pred tým než Vám bude pridelená izba, Vám zamestnanci dajú na privítanie pohár šampanského. V každej izbe sa nachádza klíma, sušič na vlasy, televízor so satelitným programom, telefón, trezor a balkón.

Štandardné izby s rozlohou od 42 do 50 m2 sú vo vnútri pokryté kobercami a poskytnú Vám priestor na spríjemnenie Vašej dovolenky.

Záhradné rodinné apartmány s rozlohou 70m2, poskytujú priestor pre 5 osôb. Apartmány nachádzajúce sa na záhrade, obklopené tichým prostredím, sú ideálne pre rodiny. Rodinné izby pozostávajú z dvoch oddelených izieb s vlastnými dverami a kúpeľňami. V jednej z kúpeľní je sprchovací kút v druhej zase vaňa.

Apartmány s rozlohou 65 m2 poskytujú priestor pre 4 až 5 osôb. Okrem toho sú vybavené  dvomi kúpeľňami s vaňou alebo sprchovacím kútom, obývacou miestnosťou a spálňou.
Jazerné vily s rozlohou 160 m2 sú určené pre maximálne 7 osôb. Sú rozdelené na izbu vo francúzskom štýle, dvojlôžkovú izbou a obývaciu miestnosťou . V každej vile sa nachádzajú tri kúpeľne, vybavené vaňami s jacuzzi a sprchovacím kútom. Navyše tu budete mať k dispozícií bazén a nádherný výhľad na záhradu.

Diamond komplex  pozostáva z dvoch poschodí. Na prvom poschodí si budete môcť vychutnať plávanie v bazéne, oddych a obedovanie v jedálenskej izbe, alebo len relaxo v obývacej časti. Bazén ponúka možnosť parného kúpeľa,  alebo jacuzzi. Na druhom poschodí sa nachádza izba vo francúzskom štýle s kúpeľnou , v ktorej sa nachádza sprchovací kút a dvojlôžková izba s kúpeľňou so sprchovacím kútom.

STRAVOVANIE: Stravovanie prebieha formou bufetov. Hostia sa môžu najesť v hotelovej reštaurácii, kde sa podávajú jedlá zo všetkých kútov sveta. Taktiež je možné najesť sa v blízkosti bazéna.

EXTRA: Animátorský tím sa postará o Vašu zábavu, či už hrou tenisu, volejbalu alebo inými športovými hrami. Taktiež Vám vymyslia večerný program. Hotel vyhral mnoho ocenení za výborne poskytované služby.
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best4 Golf All rights reserved
Best9 je členom