KRAJINA

REGIÓN

GOLFOVÁ OBLASŤ

GOLFOVÉ IHRISKO

VYHĽADAŤ GOLFOVÉ IHRISKO Termín pobytu
  • Od do
Cena (osoba za noc)
  • Od do
    BALÍKY - ubytovanie & green fee
Kapacita zariadenia Typ zariadenia Kategória zariadenia Vybavenie hotela a izieb Okolie Služby Číslo zariadenia Vymazať parametre vyhľadávania
MAPA
Zobraziť na väčšej mape
gps súradnice sú len orientačné
  • Hotely a penzióny blízko pri golfových ihriskách
  • Nadštandardné vybavenie je zárukou skvelej dovolenky
  • Výhodná cena ubytovacích zariadení
  • Individuálne ponuky podľa vašich predstáv
  • Zabezpečíme aj letenky či prenájom áut

Turecko > Belek > Antalya > TR-Hotel-8

Obec »İskele
Typ »Hotel * * * * *
Kapacita » 583
Cenník » na vyžiadanie
GPS »N36.856738 E31.041977
VYBAVENIE
VYBAVENIE HOTELA
Bar; Bazén; Konferenčná sála; Krytý bazén; Posilňovňa; Reštaurácia; Vhodné pre invalidov;
VYBAVENIE IZIEB
Balkón; Internet; Minibar; Sušič na vlasy; Trezor; TV; Župan;
OKOLIE
Bowling; Golf; Tenis;
SLUŽBY
Masáž;
GOLFOVÉ IHRISKÁ
GOLFOVÉ IHRISKÁ OBLASTI
POPIS
POPIS: Rezort bol vytvorený  zmiešaním tureckej pohostinnosti a tradície s nádhernou architektúrou, v západnom poňatí tajomného sveta východu. Pohodlie a útulnosť hotela Vám určite pripomenie domov.

UBYTOVANIE:
Štandardné izby s rozlohou 35 - 45m2 poskytujú nielen nádherný výhľad na more, ale aj služby, ktoré svojou kvalitou prevyšujú štandard. Niektoré izby majú zabudované dvere, pomocou ktorých sa dá dostať do vedľajšej izby. 5 izieb je dokonca zariadených tak, aby splnili požiadavky aj hosťom s telesným postihnutím  Izby sú vybavené francúzskou posteľou alebo manželskou posteľou, kreslom, telefónom a trezorom. Okrem toho v izbe nájdete župan a papuče alebo sušič na vlasy. V izbe je možné pripojiť sa na internet.

Strešný apartmánový  komplex s rozlohou 65 – 75 m2 sa nachádza v hlavnej budove.

Dvojposchodová izba je vhodná pre rodiny s deťmi. Medzi poschodiami sa nenachádzajú dvere a na schody sú zabezpečené systémom pre ochranu detí. Prvé poschodie je vybavené manželskou posteľou, kreslom, telefónom a trezorom. Okrem toho v izbe nájdete župan a papuče alebo sušič na vlasy. V izbe je možné pripojiť sa na internet. Na druhom poschodí je kúpeľňa s vaňou, toaleta, centrálna klíma, balkón a samozrejme  postele a i tu Vás potešia pripravené papuče so županom.

STRAVOVANIE: Hostia sa môžu najesť v jednej z reštaurácii. Každá reštaurácia je typická kuchyňou inej časti sveta. Výber je pestrý od talianskej, cez francúzsku, mexickú až po ageánsku či tureckú kuchyňu. Stravovanie prebieha vo forme bufetov.

EXTRA:
V hotelovom wellnese sa používajú stopercentne prírodné produkty pri starostlivosti o zákazníka a masážach.
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA
Vyplňte formulár predbežnej rezervácie a do 24 hodín Vám potvrdíme dostupnosť zariadenia pre váš termín. Hrubo vyznačené položky sú povinné.
Súhlasím zo zasielaním last momentov a noviniek na môj email
V zmysle § 11 a 12 zákona č. 122/2013 Z.z. súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Best 9, Košice. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Úvod Kontakt FAQ Obchodné podmienky Facebook Verzia pre tlač Linky © Best4 Golf All rights reserved
Best9 je členom